Наш вихід — самоорганізація.
Усе, що варто знати про дистанційне навчання на карантині
Із 12 березня більшість дитсадків, шкіл та інших закладів освіти пішли на тритижневий карантин через епідемію коронавірусу. Тож перед батьками і вчителями постало питання, як забезпечити дітям навчання у цей час.
Вміти ефективно працювати на відстані, добре розумітися на технологіях та бути медіаграмотним — надважливі навички 21 століття. Зараз перед вчителями і батьками України постало випробування, як відпрацювати ці навички разом з учнями в реальному часі під час дистанційного навчання.
Дистанційна навчання — це можливість навчатися та отримувати необхідні знання віддалено від закладу освіти.
Під дистанційним навчанням розуміється індивідуалізований процес набуття знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається в основному за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників освітнього процесу .
Метою дистанційного навчання є надання освітніх послуг шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми рівнями відповідно до державних стандартів освіти.
Завданням дистанційного навчання є забезпечення громадянам можливості реалізації конституційного права на здобуття освіти .
Основна форма роботи — самостійна.
Учням надаються:
- рекомендовані навчальні матеріали;
- типові завдання й вправи різного рівня;
- пробні та контрольні тести.
- Кожен вчитель-предметник буде публікувати навчальні матеріали, давати завдання учням та спілкуватися з ними.